schudlam 14 kilo w 5 tygodni!

Jak możemy pomóc sobie w odchudzaniu i diecie. Jak walczyć z tymi przypadłościami. Porady na ten temat.

Moderatorzy: Kowal2, Figa

schudlam 14 kilo w 5 tygodni!

Postprzez Marcelinkowa » Śr maja 04, 2011 10:57 am

schudlam ostatnio bardzo duzo kilogramow! wyprobowalam metody thelifestyle.pl Asji Tsachigovej. szykam osob, ktore tez tego sprobowaly, moze wymienimy sie jakimis receptami? :)
Marcelinkowa

Re: schudlam 14 kilo w 5 tygodni!

Postprzez jatoja » Śr maja 04, 2011 5:15 pm

Ja właśnie biorę zixiutang , w ciągu tygodnia schudłam 5 kg . Bardzo się ciesze , ale przede mną jeszcze długa droga .
A ten Twój sposób ? O co w nim chodzi ? Nigdy nie słyszałam...
jatoja

Postprzez Marcelinkowa » Cz maja 05, 2011 10:26 am

gratuluje! 5 kilo w ciagu tygodnia to bardzo duzo! :) ale jestes pewna,ze tabletki to dobre rozwiazanie? tez probowlam juz koktajli,zupek, diet...i zawsze po prau miesiacach mi wracalo,z nadwyzka...:(
moja kolezanka je juz tak od pol roku, chudnie caly czas i je wszystko na co ma ochote...tu bardziej chodzi o zmiane pewnych patronow i dbanie o swoje cialo-czyli zdrowo! obie mamy pelno energi,bo organizm dostaje czego potrzaebuje,wszystkie witaminy i mineraly. sama mam teraz egzaminy i normalnie nie moglabym myslec o zadnej diecie, ale w przeciwienstwie do innych ta daje energie,pobudza i oczywiscie poprawia humor...bo sie chudnie he he
a chodzi o rozdzielenie bialek,weglowodanow itp ale to nie wszystko-bez bialego cukru (tylko naturalne jak miod,fruktoza itp), bialej maki. na poczatku organizm sie oczyszcza ze wszystkich toksyn przez to!
ksiazke zamowilam przez internet, "Slim&Fit Formula sukcesu''
mam kolezanke w holandii, tam to jest hit, podobno ludzie maja juz dosyc diet ktore niszcza organizm oraz efektu jojo, ta metoda podobno uzdrawia,wypieknia no i oczywiscie kilogramy zlatuja...na razie jestem na poczatku,czuje sie swietnie...jeszce nigdny tak dlugo nie wytrzymalam na jednej metodzie...pewnie dlatego,ze byly monotonne a tu samemu wybierasz co chcesz jesc :)

jak dzialaja te tabletki co bierzesz? maja jakies skutki uboczne? i jak sie po nich czujesz?
pozdrawiam
Marcelinkowa

Postprzez agnieszka.mloda » Pt cze 17, 2011 9:46 am

czy Wy sie nie boicie tych chinskich tabletek. przecież tego nawet wymówić się nie da a co dopiero jeść, jakiś rok temu była afera z tabletkami chińskimi jakoby miały wywołać śmierć wielu osób.

takie łykanie nieznanych specyfików, to za bardzo ryzykowne
agnieszka.mloda

Powrót do Odchudzanie i dieta