50 cieni Graya

Rzeczy które nas poruszają i wzruszają. Wiersze, teatr, muzyka, książka.

Moderatorzy: Kowal2, Figa

Re: 50 cieni Graya

Postprzez weronka76 » Wt cze 25, 2013 7:18 pm

wejdź na co czytać i tam znajdziesz dużo opini na temat tej książki ( 50 twarzy Greya) i wielu innych, a może zainspiruje cię do przeczytania czegoś innego, polecam bo opinie zgodne z rzeczywistością!
weronka76

Postprzez Juliett33 » Pn sie 12, 2013 5:03 pm

A mi się podobała książka :) Namierzam się na kolejne części. Ale w między czasie wpadła mi w ręce książka o podobnej tematyce. Nazywa się "S.E.K.R.E.T" Marie Adeline. Jest bardziej subtelna, bez żadnych sadystycznych scen. Kwestia gustu, mi się podobała. Fantazje były delikatne i w 100% skupione na przyjemności kobiety a nie dziwnych "cieniach Greya" :D
Juliett33
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez Sweet Coffee » Wt sie 13, 2013 9:16 am

SEKRET powiadasz, podoba mi się koncepcja kobiecych fantazji... to jakaś nowa ksiażka czy starsza, szukać w księgarni czy raczej bibliotece?
Sweet Coffee
Bucik
Bucik

Postprzez Juliett33 » Wt sie 13, 2013 3:43 pm

A nawet nie wiem czy nowa czy stara. Dostałam ją na prezent , tydzień temu. Niezłe musisz mieć biblioteki, gdzie można wypożyczyć erotyk ;P Ja z nich raczej nie korzystam w celach innych - niż naukowe. Ale czasem lepsze to niż kupno swojej książki, którą przeczyta się raz i odłoży na polkę. Chociaż są książki, które jednak warto mieć. Wydaje mi się, że SEKRET jest taką książką :)
Juliett33
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez Sweet Coffee » Wt sie 13, 2013 4:19 pm

Masz rację :) W empiku jest w promocji za 25 zł i już są nawet 3 recenzje pod spodem :)
Sweet Coffee
Bucik
Bucik

Postprzez niezdecydowanekiwi » So sie 17, 2013 2:02 pm

Przeczytalam wszystkie trzy częśći, książką wcale nie jest "marna", sama nie chciałam jej czytać, bo zdawało mi się, że będzie przereklamowana, ale zaskoczyła mnie pozytywnie (oprócz 3 części) :)
niezdecydowanekiwi

Postprzez galadriela » Śr sie 21, 2013 1:38 pm

Mi się chyba tylko pierwsza cześć podobała, chociaż potem ciekawe jest to, że mamy więcej psychologoii i dowiadujemy się więcej na temat samego Greya, bo jego postać jest interesująca. Teraz zaczęłam czytać Sekret już wspomniany i bardzo podoba mi się koncept Stowarzyszenia i tego jak bohaterka odzyskuje poczucie własnej wartości.
galadriela
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez Anna_N » Pt wrz 06, 2013 10:20 am

Ile osób, tyle opinii. Ja wszystkie 3 części przeczytałam w ciągu kilku dni. Mi się b.podobały.
Anna_N
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez katkow » Wt lis 05, 2013 11:42 pm

hej a co myślicie o innych powieściach typu Greya? Byłam w empiku tam dwie półki są z taką literaturą. Podobno ta książka jest bestselerem od roku i jest sporo naśladowców
katkow

Postprzez Lamorak » Pt lis 08, 2013 11:30 am

Myślę że ta książka to koszmar i jej targetem są znudzone życiem kury domowe, co pokazuje upadek naszych czasów, ze takie szmiry są na listach bestsellerów
Lamorak

Postprzez Marcin65 » Wt lis 12, 2013 1:06 pm

Zona zmusiła mnie do przeczytania i szczerze powiem, że pierwsza część jest ok, a reszta już bardzo naciągana...
Marcin65

Postprzez katkow » Śr lis 13, 2013 12:21 am

:D Hej dostałam od przyjaciółki Rozkosze nocy Sylvi Day. Dała mi ją mówiąc, że ta powieść jest z tego samego nurtu co "50 twarzy Greya". Wiedziała, że się zainteresowałam taką literaturą po naszej ostatniej wyprawie do empiku. Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona. Książkę przeczytałam praktycznie w jeden dzień. Na prawdę mi się podobała. Moja przyjaciółka znała wcześniej dosyć dobrze powieści Sylvi Day i miała rację są na prawdę rozrywkowe. Dużo się dzieje, nie ma dłużyzn, a bohaterowie nie irytują. Polecam, każdemu na jesienne wieczory.
katkow

Postprzez sabina_m » Śr lis 27, 2013 12:17 pm

A ja właśnie się zastanawiam czy zacząć tą serię...
Naprawdę tak gorąco polecacie?
sabina_m
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez AgatkaB2 » Śr gru 18, 2013 6:15 pm

Według mnie ksiazka to absolutna tandeta. Akty erotyczne, opisane dosc realistycznie, ale to jedyne co w tej ksiazce moze zachwycic. Osobiscie nie polecam.
AgatkaB2

Poprzednia strona

Powrót do Poezja i sztuka