Co robić aby facet chciał mnie zdobyć?

Jest równouprawnienie - musi być więc miejsce dla płci przeciwnej. :-) Zapraszamy

Moderatorzy: Kowal2, Figa, jakubek, pabel

Co robić aby facet chciał mnie zdobyć?

Postprzez alia » Śr gru 30, 2009 2:48 pm

Witam!
Pytanie kieruję do wszystkich mężczyzn i nie tylko.
Od siedmiu lat jestem mężatką i nie mam wprawy w kokietowaniu mężczyzn(wiem, to błąd, bo powinnam cały czas uwodzic mojego męża). Chce by mąż chciał mnie zdobywać na nowo, co powinnam,a może czego nie powinnam robić. Jak zachęcić go by chciał mnie mieć!
Muszę ratować nasze małżeństwo!!!
Pomóżcie proszę!
Nie jest sztuką uciec z tonącego okrętu ani pójść z nim na dno.
Wyczynem jest ten okręt ocalić...
alia
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez zdradzam » Cz gru 31, 2009 1:35 am

Wiesz na czym polega Twój błąd, ale nie masz zamiaru kompletnie nic z tym zrobić bo "nie masz wprawy"? Nie żartuj :) Chyba nie było tak że Twój facet szedł sobie ulicą, zobaczył Cię, złapał za rękę i powiedział chodź, będziesz moją żoną :)

Kochasz go, prawda? Proponuję abyś przynajmniej odrobinę wyszła poza przekonanie "to facet ma mnie zdobywać", a będzie Ci łatwiej, bo jak na razie prezentujesz postawę wybitnie roszczeniową. A to nigdy nie jest dobre dla związku.
zdradzam
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez sunny-007 » Wt sty 05, 2010 12:28 am

Szczerze to sama się zastanawiam co zrobić aby facet mógł cały czas kobietę zdobywać, aby mógł czuć się nienasycony... co zrobić.. aby ciągle go mocno interesowała, aby ciągle był nią zafascynowany..
Mężczyźni co zrobić ?????
sunny-007
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez KOJAKO » Wt sty 05, 2010 10:33 pm

Moja taka mała rada, moje drogie Panie : Kupcie sobie jakiś odjechany erotyczny strój (np. coś w stylu Sexy Policjantka czy Uczennica ) :lol: i zobaczycie co się będzie działo w sypialni i jaki wasz facet będzie zapewne zadowolony 8)

Hmmm tylko pytanie na jak długo to zadziała ?? :roll: Na noc , dwie ...
Ale jak to mówią "Kto nie ryzykuję, ten nie wygrywa."
KOJAKO

Postprzez zdradzam » Śr sty 06, 2010 1:08 pm

sunny-007 napisał(a):Szczerze to sama się zastanawiam co zrobić aby facet mógł cały czas kobietę zdobywać, aby mógł czuć się nienasycony... co zrobić.. aby ciągle go mocno interesowała, aby ciągle był nią zafascynowany..

Oj baby baby :) Chcesz gotowej instrukcji, punkt po punkcie co zrobić? :D
zdradzam
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez alia » Cz sty 07, 2010 11:33 am

"Oj baby baby Chcesz gotowej instrukcji, punkt po punkcie co zrobić? "

Najlepiej by tak było od ponad 10 lat nie musiałam ,nie chciałam być zdobywana. Życie sie zmiania i zasady również. Ale teraz to już chyba nie ma znaczenia. Mój mąż dziś składa wniosek o rozwód,

Nadzieja wygasa...

Nie będę z nim walczyć, chce rozwodu to go dostanie, myślę jednak że może kiedyś się obudzi i zrozumie że zrobił błąd. Oby nie było za późno...
alia
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez Troj » Pt sie 27, 2010 12:23 pm

A możesz nam facetom przybliżyć dlaczego wnosi o rozwód z tobą ?
=]
Troj
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez Troj » Pt sie 27, 2010 12:36 pm

sunny-007 napisał(a):Szczerze to sama się zastanawiam co zrobić aby facet mógł cały czas kobietę zdobywać, aby mógł czuć się nienasycony... co zrobić.. aby ciągle go mocno interesowała, aby ciągle był nią zafascynowany..

Po prostu dbać o siebie, o swoje ciało. Nienaganna figura, lekka opalenizna, ciekawy i w miarę modny ciuch (Nie mówię tu najdroższych firmowych sklepach, bo nawet na na najprostszym targu można się fajnie i modnie ubrać). Nie możesz zapominać o sobie, bo zwykle kiedy kobiety są już długo w związku, przestają o siebie dbać.
=]
Troj
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez mrówka » Pt sie 27, 2010 1:47 pm

tak oczywiście trzeba o siebie dbać, ale często jest tak ze jak facet(lub kobieta) to ma wszystko, przyzwyczaja sie do tego, nie boi sie że to straci, przestaje mu zalezeć. I oto pytanie co robić aby znowu to odżyło? chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi
mrówka
Obcasik
Obcasik

Postprzez Troj » Pt sie 27, 2010 10:50 pm

Jeżeli jednej ze stron przestaje zależeć na ukochanej osobie, to według mnie ten związek i miłość nie ma szans przetrwać i przede wszystkim nie ma sensu, bo wtedy oboje się ze sobą męczą i tracą nerwy.
=]
Troj
Klapeczka
Klapeczka

Re: Co robić aby facet chciał mnie zdobyć?

Postprzez hard-man » Pn sie 30, 2010 6:43 am

alia napisał(a):Witam!
Pytanie kieruję do wszystkich mężczyzn i nie tylko.
Od siedmiu lat jestem mężatką i nie mam wprawy w kokietowaniu mężczyzn(wiem, to błąd, bo powinnam cały czas uwodzic mojego męża). Chce by mąż chciał mnie zdobywać na nowo, co powinnam,a może czego nie powinnam robić. Jak zachęcić go by chciał mnie mieć!
Muszę ratować nasze małżeństwo!!!
Pomóżcie proszę!

alia, dziewczyno, po prostu pokaż mu jaka jesteś - ciałem i duszą - i ppotrzymaj go w odległości - powiedz proszę, przyjrzyj nsię, zastanów, jak chcesz to odejdź, nie wiem czy nie powinniśmu=y sobie zrobić przerwy, nie dotykaj mnie, bardzo Cię peoszę, ale powiedz, czego Ci brakuje, do czego zmierzasz, jakie masz plany, chyba zasłużyłam na to, jak myślisz... teraz zdejmij swoje rajstopy i wyjaśnij mu swoją filozifię, sens, istote istnienia...

dodaj nie chcę byś mnie pieprzył, lecz kochał... to robi wrażenie...
nawet na najbardziej zapyziałym kutafonie! zachęcam!
kochać... tylko tyle!? - nie, to aż tyle!
hard-man
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez fitmann » Pn sie 30, 2010 9:42 pm

brak zaangazowania to zly znak, ale sadze, ze poprzez rady podane wyżej możesz bliżej poznać problem, albo nawet go rozwiązać ; ) Pozdrawiam!
[url=http://derivativeofln.com]derivative of ln[/url]
fitmann

Postprzez alia » Cz wrz 02, 2010 9:50 pm

Troj napisał(a):A możesz nam facetom przybliżyć dlaczego wnosi o rozwód z tobą ?

Dlaczego ?? W sumie to sama nie wiem...mowil ze za wiele klotni w naszym zwiazku...ze nie chce wiecej byc kontrolowany i sprawdzany. Mnie sie osobiscie wydaje ze potrzebowal wolnosci...
Dostal wolnosci i po 10 miesiacach rozlaki zdecydowal sie by wrocic. Nie myslcie ze przyjelam go tak odrazu..
Ale od niedawna jestesmy znowu razem.
NIe wiem czy dobrze zrobilam przyjmujac go, ale wiem ze chcialam tego i mam nadzieje na szczescie !!!
pozdrawiam goraco i serdecznie!
alia
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez elm303 » Pt wrz 03, 2010 12:25 am

rety, facet to jakis smiec ktory ma zdobywac kobiete i czuc sie nienasycony a kobieta to vampir sexualny, ktory potrzebuje czuc pozadanie mezczyzny, a najlepsze jest, jak tu z tego wszystkiego wychodzi ze na tym sie opiera zwiazek czyli wszystko to sex
elm303
Szpileczka
Szpileczka

Postprzez Kowal » Pt wrz 03, 2010 12:55 am

Może czas byś Ty go zaczęła zdobywać ;)
Kowal

Następna strona

Powrót do Kącik dla mężczyzn