Wrocław - klub fitness na Nowym Dworze

Jak dbamy o własne zdrowie. Profilaktyka zdrowia. Porozmawiajmy o zdrowiu, naszych piersiach, antykoncepcji i leczeniu schorzeń.

Moderatorzy: Kowal2, Figa

Wrocław - klub fitness na Nowym Dworze

Postprzez julia2007 » Pt lut 11, 2011 6:57 pm

hej!przeprowadzilam sie niedawno na Nowy Dwór i szukam fajnego klubu fitness. Wiem, ze jest tu Redeco, ale nie akceptuja tam karty Multisport. Czy ktos moze cos wie na temat takich klubow na Nowym Dworze?:)dzieki z gory za wszelkie odpowiedzi:)
julia2007
Szpileczka
Szpileczka

Re: Wrocław - klub fitness na Nowym Dworze

Postprzez julia2007 » N lut 13, 2011 6:07 pm

tak, jeden z podstawowych:)
julia2007
Szpileczka
Szpileczka

Postprzez tramka » Wt lut 22, 2011 4:07 pm

No nie dziwie się, że karta Multisport jest podstawowym warunkiem. Ja też z niej korzystam, ale w innej części Wrocławia, bo na Spiską chodzę. Na Nowym Dworze słyszałam, że dobra jest Gym-Fit, czy jakoś tak, z tyłu XV LO. Ale nie mam pojęcia czy przyjmują tam kartę multisport.

Ale jak już wchodzą na ten wątek osoby z Wrocławia, to podłączę się, jeśli można i spytam się czy kojarzycie może taki gabinet rehabilitacyjny KRM (Kompleksowa Rehabilitacja Mobilna)? Szukam dobrego gabinetu rehabilitacyjnego, ten mi polecił lekarz, ale szukam jeszcze dodatkowych informacji. Dzięki!
tramka
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez elizabet » Cz lut 24, 2011 12:35 pm

Na Strzegomskiej w marcu ma się otworzyć nowa siłownia, tylko dla kobiet. FitCurves czy jakoś tak. I z tego co wiem, to akceptują tam karty multisport.

A co do KRM, to kolega u nich był na rehabilitacji po złamaniu ręki i był jak najbardziej zadowolony, więc możesz do nich uderzać. Najlepiej, jak trafisz do Pana Studzińskiego, właściciela, ale jak do kogoś innego, to też powinnaś być zadowolona.
elizabet

Postprzez TomekBB » Śr lis 20, 2013 12:07 am

Korzystałaś ze strony http://activityads.net/Wroc%C5%82aw/Sport/Miejsca? Umożliwia ona szybko znaleźć kluby sportowe w Twojej okolicy na mapie. Większość klubów fitness ma również zdjęcia i rozpiske zajęć, więc można szybko porównać różne kluby.
Polecam!
TomekBB

Powrót do Kobieta i zdrowie