Cellinea - ktoś stosował?

Porozmawiajmy o tym jak zapobiegać cellulitowi, jakie kosmetyki stosujecie, jakie ćwiczenia wykonujecie. Co zrobić, żeby się uporać z tym problemem

Moderatorzy: Kowal2, Figa

Cellinea - ktoś stosował?

Postprzez angina » Śr sie 19, 2009 4:00 pm

Wpadłam ostatnio na reklamę środka Cellinea.
Na swojej stronie cellinea produkt jest oczywiście przedstawiony w samych superlatywach... Czy któraś z Was już to stosowała i może cokolwiek powiedzieć? Szukałam w necie jakichś niezależnych opinii, ale nic nie znalazłam. :roll:
angina

Postprzez gosiaczek001 » Śr wrz 09, 2009 1:14 pm

stosuje od 2 tygodni i na mnie dziala.

nie jestem az taka hurra optymistka , oczekujaca rezultatow
w ciagu tygodnia ;) ktore wszyscy obiecuja.
Ale poprawa na udach jest bardzo wyraznie widoczna

Pozdrowionka
Gosia
gosiaczek001

Czy nadal działa?

Postprzez olive_21 » Cz lis 26, 2009 11:37 pm

Witam, Gosiu mam do Ciebie prośbę, abyś napisała czy ten produkt nadal działa? Ile paczek zamówiłaś i jak zaawansowany był Twój cellulit kiedy zaczynałaś kurację? Pytam, bo nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto, a zależy mi na pozbyciu się tego paskudztwa, które męczy mnie od dość dawna. Byłabym bardzo wdzięczna za jak najszybsza odpowiedź.
Pozdrawiam, Nata
olive_21

cellinea na cellulit

Postprzez nati21 » Śr mar 31, 2010 1:13 pm

Ja stosowałam cellinea i widocznej roznicy nie widziałam , nawet po 3 mesiacach
Ostatnio edytowano Wt lis 15, 2011 10:31 am przez nati21, łącznie edytowano 2 razy
nati21

Postprzez Kowal » Śr mar 31, 2010 7:53 pm

Wyeliminujcie nasycone kwasy tłuszczowe tj. smażone potrawy,nabiał ,a zobaczycie jak niewiele trzeba ;)
Kowal

Postprzez czesiulka » Cz kwi 01, 2010 10:34 pm

Celinea? szczerze mowiac nie znam . Ja na moja skórkę stosuje vichy, przekonałam sie do tej serii dopiero po tym produkcie , myslałam ze ta firma specjalizuje sie w czarodziejskich kremach za duze pieniadze ale milo sie zaskoczyłam , polecam! pytac jak cos to zdam relacje z kuracji:)
Kobieta powinna wiedzieć, jak daleko może iść za daleko
czesiulka
Klapeczka
Klapeczka

Re: Cellinea - ktoś stosował?

Postprzez Tarina » Pn lis 14, 2011 5:24 pm

Ja właśnie zaczynam kurację z Cellinea :) Przymierzałam się już kilka razy, ale w końcu pozazdrościłam kuzynce, która pozbyła się cellulitu dosyć widocznie i sama zaczynam :]
Tarina
Bucik
Bucik

Postprzez alatris » Śr lis 16, 2011 1:37 pm

Hmm...na stronie Cellinea same superlatywy, może faktycznie warto spróbować. Tarina - napisz jak efekty, żebym miała jakiś żywy dowód :)
alatris
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez Tarina » Wt lis 22, 2011 6:33 pm

Dobra jest, jak już Cellinea zacznie działać, to dam znać, bo teraz jestem na starcie, więc jeszcze nic nie widać :)
Tarina
Bucik
Bucik

Postprzez Spopielała » Śr gru 07, 2011 3:02 pm

Alatris, ja już trochę dłużej stosuję tabletki Cellinea, więc mogę być Twoim żywym dowodem, choć w sumie wirtualnym, bo na forum ;) Skończyłam właśnie 2-miesięczną kurację i skórę mam wyraźnie gładszą i bardziej napięta :) Przyznaję, że w tym czasie stosowałam też balsamy antycellulitowe (ale to już część moich łazienkowych rytuałów, więc chyba tak zostanie do końca życia ;) ), odstawiłam na bok słodycze (bo przytyłam „nagle” 3 kilo :/ ) i do pracy zaczęłam chodzić do pracy na piechotę, zamiast tramwajem (a przejeżdżałam ledwo 4 przystanki, wstyd :P ), ale mimo wszystko wydaje mi się, że te tabletki zadziałały nieco na moją skórę od środka.
Spopielała
Bucik
Bucik

Postprzez Tarina » Śr gru 14, 2011 11:48 am

Ktoś mnie uprzedził ;) Spopielała, masz słodki avatar! :D To bajka mojego dzieciństwa ;) Co do Cellinea – jestem w polowie drogi, cellulit mam wyraźnie mniejszy (widac tylko, jak się weźmie skórę między palce, tak to jest zdecydowanie gładsza). Przyznam, że nie spodziewałam się tak szybko efektów, więc kupiłam sobie jeszcze maslo na cellulit z Ziai (jestem fanka ich kosmetyków ;), ale potem usłyszałam kiepskie opinie o tej czarnej serii, więc nie wiem, co o tym myśleć... Mnie tam podoba się anyżowy zapach ;)
Tarina
Bucik
Bucik

Postprzez alatris » Pn gru 19, 2011 2:55 pm

O, widze, że Cellinea więcej zwolenniczek ;) Zazdroszczę Wam, że tak fajnie znika Wam cellulit, też bym tak chciała... :( U mnie problem jest spory i tak sobie rozważam te tabletki, bo już nie wiem, jakiego sposobu się łapać... Na razie zbieram opinie ;)
alatris
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez Spopielała » Wt sty 10, 2012 4:41 pm

Tarina, dzięki, hehe ;) Darzę misia Bamse wielkim sentymentem, miałam z nim książkę -niestety nie wiem, co się z nią stało ;( To w ogóle jest jakaś skandynawska bajka, szkoda, że nie puszczają jej w Polsce ani nie mogę znaleźć jakiejś wersji w necie...

Alatris, nie widzę problemu - kupujesz Cellinea, łykasz, dbasz o siebie i viola! Cellulit znika :D Moim zdaniem naprawdę nie ma co gdybać, jeśli coś działa, to warto spróbować, bo po się męczyć z brzydką skora i hodować kompleksy? Możesz jeszcze poczytać, może na jakims innym forum też ktoś Ci coś powie na ten temat :)
Spopielała
Bucik
Bucik

Postprzez alatris » Śr sty 11, 2012 12:39 pm

Alatris, nie widzę problemu - kupujesz Cellinea, łykasz, dbasz o siebie i viola! Cellulit znika :D Moim zdaniem naprawdę nie ma co gdybać, jeśli coś działa, to warto spróbować, bo po się męczyć z brzydką skora i hodować kompleksy? Możesz jeszcze poczytać, może na jakims innym forum też ktoś Ci coś powie na ten temat :)[/quote]

Kusisz, kusisz... Może się w końcu zdecyduję. A jakaś dietka albo ćwiczenia są wskazane czy można się bez tego obejść? :> Bo musiałabym wygospodarować trochę czasu na ewentualne ćwiczenia czy "łazienkowe rytuały" ;), bo u mnie z czasem i systematycznością ostatnio kiepsko...
alatris
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez Spopielała » Wt sty 24, 2012 12:14 pm

Pisałam wyżej na forum, że ja biorąc tabletki Cellinea odstawiłam slodycze (więc jakąs tam diete wprowadziłam ;) ) i zaczęłam chodzić na piechotę, ale oprócz tego ze względu na kilogramy starałam się minimum raz w tygodniu, a najlepiej dwa iść na basen. Czasem wychodziło mi to lepiej, czasem gorzej, ale ogólnie trochę pływałam :P Wiadomo, że jak będziesz objadać się chipsami i czekoladą, to ciężko będzie pozbyć się cellulitu, ale troche pracy nad sobą i na pewno szybko zobaczysz efekty :)
Spopielała
Bucik
Bucik

Następna strona

Powrót do Cellulit