Liposukcja bez skalpela?

Porozmawiajmy o tym jak zapobiegać cellulitowi, jakie kosmetyki stosujecie, jakie ćwiczenia wykonujecie. Co zrobić, żeby się uporać z tym problemem

Moderatorzy: Kowal2, Figa

Liposukcja bez skalpela?

Postprzez patunia28 » Wt kwi 26, 2011 10:47 pm

Obcasiki moje...

Ostatnio coraz częściej słyszę o zabiegach nazywanych "liposukcją bez skalpela". Są to zabiegi wykorzystujące różnej maści urządzenia, robiące cuda jakieś...

Czy któraś z Was już korzystała z czegoś takiego? Możecie się podzielić doświadczeniami tudzież wiedzą na ten temat? :)
„Jest jak jest nie jak powinno być…”
patunia28
Obcasik
Obcasik

Re: Liposukcja bez skalpela?

Postprzez patunia28 » N maja 01, 2011 11:43 pm

Właśnie ja też nie, dlatego chciałam się Was podpytać :)
„Jest jak jest nie jak powinno być…”
patunia28
Obcasik
Obcasik

Postprzez angelasssss » Pt maja 27, 2011 12:12 pm

Pewnie zależy jakie urządzenie, ja jestem z Krakowa i byłam na zabiegu przy użyciu Lipostar. Po 5 zabiegach efekt był zdumiewający, straciłam trochę w udach a najważniejse że pozbylam sie tej niechcianej skórki pomaranczowej, bleeeeee. Wreszcie nie mam nierówności i moge chodzic w spodenkach :)
angelasssss

Postprzez ryjek » Cz cze 02, 2011 2:04 pm

Ja słyszałam o liftingu bez skalpela, czyli zabiegu Thermage, który daje efekt przywrócenia młodego owalu twarzy, podniesienia powiek, wygładzenia zmarszczek, poprawy wyglądu skóry szyi i podbródka, ale też ramion, brzucha, ud i dłoni. Polega to na stymulacji procesów regeneracyjnych za pomocą radiofrekwencji. Podgrzewanie skóry powoduje zmiany struktury wiotczejących włókien kolagenowych na „młodsze” i stymulację produkcji nowego kolagenu.
Moja sąsiadka zafundowała sobie Thermage po rozwodzie i wygląda 10 lat młodziej. Zwłaszcza powieki jej się poprawiły - od razu ładniej się maluje i chyba lepiej się czuje :)
ryjek

Postprzez Beti3 » N cze 05, 2011 7:31 pm

Ja byłam na zabiebu mezoteriapii, nie wiem czy to ten zabieg tak nazywają ale powiem wam że na prawdę działa, pozbyłam sie cellulitu i nie płaciłam za to dużo bo dzieki stronie bhclub.pl dostałam 30% zniżki w jednym z nalpeszych salonów kosmetycznych w moim mieście:) Polecam ten zabieg. I stronkę równiez:)
Beti3

Postprzez Ellen » Pn lip 09, 2012 4:04 pm

izaczek napisał(a):jakos nie wierze w takie cuda....

Czemu? Przecież zabiegi na cellulit nie polegają na ich chirurgicznym wycięciu tylko na usuwaniu właśnie bez skalpelu. Tak jak np. Zabiegi XL, które po prostu wyrównują skórę również od wewnątrz i sprawiają, że skóra jest napięta i pozbawiona nierówności.
Ale same zabiegi to mało. Do tego potrzebna jest zdrowa i zbilansowana dieta i naprawdę dużo ruchu
Ellen

Postprzez Paulinka 74 » Pt lip 27, 2012 8:12 am

Hey,

Ja z tą paskudną skórką walczyłam od lat, chodziłam na guam i bicze szkockie, do tego jeździłam na rolkach -> a efekt mizerny :/. Po studiach przeprowadziłam się do Wrocławia i znalazłam instytut dermamed i to był wreszcie strzał w dziesiątkę :) :)
Zaczęłam chodzić na zabiegi velashape i efekty były prawie, że natychmiastowe. A wiecie jak to z młodszymi siostrami jest... jak zobaczyła to sama poszła tyle, że na velasmooth i też się cieszy :)
Ja idę jeszcze dzisiaj żeby skorzystać 20% zniżki:)
Paulinka 74

Postprzez arabica » Śr wrz 12, 2012 10:03 pm

no ja własnie też słyszałam o tej metodzie - Velasmooth, jestem własnie po 1 "zabiegu" - póki co nie mogę nic więcej powiedzieć, bo większych efektów ni widać.
Natomiast czytałam wiele pochlebnych opinii na temat tej metody i will see :)
CZy którąś już ją sprawdzała? No faktem jest, że jest lepsza od zwykłych kremów na cellulit, których wypróbowałam niemal setki- i żadnej rewolucji nie zarejestrowałam:S
arabica
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez portugalskamarta » Wt lis 05, 2013 9:38 pm

Moja siostra to miala i myslala ze wszystko zginie bez ruchu....prawie sie zalamala
portugalskamarta

Powrót do Cellulit