Wolicie zdobywać czy być zdobywani?

Co w Nich nas denerwuje, a za co ich tak na prawdę kochamy ? Co fascynuje, a co odpycha ? Jacy oni są ?

Moderatorzy: Kowal2, Figa, jakubek

Re: Wolicie zdobywać czy być zdobywani?

Postprzez Kowal2 » N maja 15, 2011 10:42 am

h3x napisał(a):Potencjalnie każda kobieta uwielbia być zdobywana. Świadomie być może większość z nas się do tego nie przyznaje, ale uczucie kiedy komuś się podobamy jest warte miliona. Kobieta została stworzona do tego by być zdobywaną przez mężczyzn.

Jak każdy człowiek, lubi się komuś podobać.

h3x napisał(a):Mężczyzna powinien się troszczyć o nią, opiekować, być przy niej gdy tego potrzebuje, codziennie zaskakiwać czymś miłym i niespodziewanym.

Jasne i jeszcze latać i ściągać słońce tylko dlatego ,że urodziłaś sie z gniazdkiem zamiast ptaszka. Buhhaha.

h3x napisał(a): A my kobiety co pięknego możemy dać mężczyznom? Dziecko.

Czyli co ktoś będzie koło Ciebie latał, starał sie ,a Ty mu dasz dziecko :lol: Do dziecka potrzebne są dwie strony i tak samo może on Ci je "dać" jak Ty mu ;)

h3x napisał(a): To jest najpiękniejsze co można dać prawdziwemu facetowi. A prawdziwy facet powinien docenić to, kim jest kobieta, docenić jej kruchość i wrażliwość.

No niektórym do kruchości brakuje, a na docenianie trzeba zasłużyć. Dobrze by było jeśli wymagasz byś również doceniła męską wrażliwość i kruchość.
Kowal2
Obcasik
Obcasik

Postprzez h3x » N maja 15, 2011 12:45 pm

Kowal2 napisał(a):Jak każdy człowiek, lubi się komuś podobać.

Nie wszyscy meżczyźni zwracają uwagę na swój wygląd. Wręcz dużo facetów nie dba o siebie, a od kobiet wymagają by była zawsze świeża, pachnąca i gotowa na każdy krok mężczyzny.

Kowal2 napisał(a):Jasne i jeszcze latać i ściągać słońce tylko dlatego ,że urodziłaś sie z gniazdkiem zamiast ptaszka. Buhhaha.

Przecież nigdzie nie powiedziałam jeszcze co kobieta powinna dawać od siebie mężczyźnie, więc nie wiem czemu tak się spinasz.

Kowal2 napisał(a):Czyli co ktoś będzie koło Ciebie latał, starał sie ,a Ty mu dasz dziecko :lol: Do dziecka potrzebne są dwie strony i tak samo może on Ci je "dać" jak Ty mu ;)

Po pierwsze tu nie chodzi o latanie za kimś, tylko za bycie prawdziwą kobietą/mężczyzną. Związek wymaga poświęcenia dwóch stron.

Kowal2 napisał(a):No niektórym do kruchości brakuje, a na docenianie trzeba zasłużyć. Dobrze by było jeśli wymagasz byś również doceniła męską wrażliwość i kruchość.

Nie ma nic za darmo. Na wszystko trzeba zasłużyć. Kobieta też powinna zastanowić się nad sobą a nie tylko wymagać od mężczyzny. Doceniam męską wrażliwość i kruchość, ale tylko u prawdziwych mężczyzn. Innym łamagom i nieudacznikom życiowym mówię do widzenia.
Czy z książki możesz dowiedzieć się jak zrozumieć, uwieść i przyciągnąć do siebie mężczyznę? Ja też myślałam, że tak się nie da...

http://zlotemysli.pl/selfimprovement,1/ ... dycja.html
h3x

Postprzez Kowal2 » N maja 15, 2011 5:57 pm

h3x napisał(a):Nie wszyscy meżczyźni zwracają uwagę na swój wygląd. Wręcz dużo facetów nie dba o siebie, a od kobiet wymagają by była zawsze świeża, pachnąca i gotowa na każdy krok mężczyzny.

Wiesz dla mnie gruba babka ,która się maluje i ładnie ubiera też o siebie nie dba. Dbanie to całościowe zachowanie. Również zdrowe żywienie, sport, higiena itd. Więc można to dość szeroko rozumieć. Nieprzejmowanie się wyglądem niekoniecznie musi oznaczać niedbanie (bo higienę można zachować). I to ,że mężczyzna się nie pudruję nie oznacza,że nie chce się podobać swojej wybrance. Nie wiem czy jesteś nastolatką i ze słyszenia te informacje czy z jakiś babskich magazynów czy trafiasz na dziwne towarzystwo,ale nie spotkałem się w życiu ze śmierdzącym gościem ,który wymaga od swojej kobiety by nie śmierdziała. Tak w przenośni. Choć widziałem osobiście narzekanie na wielki brzuch faceta przy czym ta kobieta sama miała wielki tyłek i to jeszcze z tydzień temu :D

h3x napisał(a):Przecież nigdzie nie powiedziałam jeszcze co kobieta powinna dawać od siebie mężczyźnie, więc nie wiem czemu tak się spinasz.

Napisałaś. Najpierw czego wymagasz, po czym podkreśliłaś ,że kobieta powinna dać dziecko. I nie jesteś w stanie spowodować bym się spiął, komentuje.

h3x napisał(a):Po pierwsze tu nie chodzi o latanie za kimś, tylko za bycie prawdziwą kobietą/mężczyzną. Związek wymaga poświęcenia dwóch stron.

No post wyżej pisałaś jednostronnie.

h3x napisał(a):Nie ma nic za darmo. Na wszystko trzeba zasłużyć. Kobieta też powinna zastanowić się nad sobą a nie tylko wymagać od mężczyzny. Doceniam męską wrażliwość i kruchość, ale tylko u prawdziwych mężczyzn. Innym łamagom i nieudacznikom życiowym mówię do widzenia.

I o tym pisałem , na wszystko trzeba zasłużyć. Tak łamagi i nieudacznice do widzenia. Ja tam zwykle im pomagam. Niektórych trzeba "dać kopnąć" by ruszyli. A jeśli ktoś nie ma chęci to oczywiście nic na siłę. Co do uczuć ,kobieta od mężczyzny niczym się nie różni, oboje pragną tego samego. Poczucia bezpieczeństwa, czułości, drugiej osoby obok itd.
Kowal2
Obcasik
Obcasik

Postprzez Hard » Wt maja 24, 2011 7:03 am

a nie uważacie, że skoro mamy równouprawnienie, to... najfajniej zdobywać się równolegle :D

kobieta na swój i mężczyzna na swój... sposób? :- po co te inne komplikacje, moi Drodzy!? :twisted:
poczucie humoru dobrze amortyzuje życiowe wstrząsy - cytat z WarnGirl
Hard
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez wilczur » Śr lip 13, 2011 9:07 am

ja wole aby facet mnie adorował
wilczur

Postprzez pinkiboy » Cz lip 21, 2011 7:47 pm

cytrynka22 napisał(a):Pytanie szczególnie do mężczyzn, wolicie "zdobywać" czy "być zdobywani"?
Czy lubicie kiedy to kobieta robi pierwszy krok?

Bzdura. Tylko nam się wydaje, że zdobywamy. W rzeczywistości kobieta decyduje.
W ogóle to taka zakamuflowana gra jednej i drugiej strony.
pinkiboy
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez Hard » Pn wrz 19, 2011 11:41 pm

Patryszkaa napisał(a):Ja zdecydowanie lubię jak mężczyzna mnie zdobywa i tak się stara w każdym kierunku, wtedy wiem, że mu bardzo zależy.

lubię Cię coraz bardziej, Patry :wink: ja też nie znoszę...
natarczywej feminizacji facetów, tudzież idiotycznej maskulinizacji kobiet...

wolę wszystko - jak pan bóg przykazał... czyli... natura :-
Hard
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez Marika250 » Cz paź 20, 2011 3:29 pm

Ja najbardziej lubię uciekać ;P
Marika250
Bucik
Bucik

Postprzez Hard » Pt paź 21, 2011 12:45 am

Marika250 napisał(a):Ja najbardziej lubię uciekać ;P

Marika, chętnie Cię dogonię :lol:

a tak poważnie, lubicie facetów, a nie jakieś podróbki, to dlaczego tak się pytacie...
co byśmy z Wami zrobili, gdybyśmy mieli Was nago :shock: ? przecież to jasne, nie? :mrgreen:
Hard
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez wiolka 37 » Pt paź 21, 2011 2:50 pm

ja lubię zdobywać. No i chcę wiedzieć, ile mam jeszcze na to czasu:P:P:P
Zatem zapraszam na http://smierc.org Tylko słuchajcie kochani, tam trzeba wejsć tylko, jeśli się jest odważnym dostatecznie....
wiolka 37

Postprzez jagoda4 » Pt paź 21, 2011 8:49 pm

Ja też lubię uciekać:) A nie trafiło ci się takie zjawisko,że miałaś ochotę gonić;)?
jagoda4
Obcasik
Obcasik

Postprzez Hard » N paź 23, 2011 1:19 am

a ja bym Cię chętnie złapał. Kochanie :wink:

Marika, może jednak pogadamy? bo widzę, że masz jakieś kompleksy :roll:

ps. na początek zapraszam Cię do tańca - może walczyka :D ?
Hard
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez ania.brunetka » Cz gru 01, 2011 3:54 pm

aaa
Ostatnio edytowano Pn gru 05, 2011 9:34 am przez ania.brunetka, łącznie edytowano 1 raz
ania.brunetka

Postprzez Kowal2 » Cz gru 01, 2011 8:45 pm

A co ma zdobywać skoro już zdobył. To jakby ożenić się i po czasie prosić o zaręczyny.
Kowal2
Obcasik
Obcasik

Postprzez ania.brunetka » Pt gru 02, 2011 9:03 am

Tak,ale to,że zdobył nie znaczy,że nie straci... ;-) Moje poprzednie związki były nudne i jakieś takie bez fascynacji-oczywiście nie od początku. Mój obecny związek trwa dosyć długo,a nadal zabiegamy o swoje względy itd. :-)
ania.brunetka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mężczyźni