Moje nagie zdjęcia w internecie:(((((

Jak stworzyć związek, co robić w trudnych chwilach ? Nasze uczucia i ich uczucia. Co zrobić żeby lepiej zrozumieć partnera.

Moderatorzy: Kowal2, Figa

Moje nagie zdjęcia w internecie:(((((

Postprzez majorka » Pt lip 10, 2009 3:42 pm

Witam wszystkie Panie

Potrzebuję sie wygadać, wyżalić i chyba usłyszeć co mam zrobić..

Wczoraj dowiedziałam sie przez przypadek (pracowałam na kompie swojego P) że kiedyś zrobone moje nagie zdjęcia z wanny ( na szczescie bez twarzy) wstawił w pewien portal erotyczny, glupio je popodpisywał i czekał na komentarze.

Jestem załamana. Ufałam temu człowiekowi, próbowałam stwozyć z nim rodzine, kupilismy dom.. A on mi zrobił takie świństwo. Wiedział, że jestem temu przeciwna, bo kiedys rozmawialiśmy o tym i on pytał czy bym nie chciała dodać swoich zdjęc na taki portal i ja mu powedziałam że nie CHCE. Obiecał że nigdy tego nie zrobi.

Najgorsze jest to że kiedy mu powiedziałam że wiem o wszystkim, on sie głupio usmiechał i mówił żebym nie robiła awantury bo nie ma o co. Wogóle mówił jeszcze wiele róznych rzeczy, aż wstyd pisać..

Prosze powiedzcie co ja mam zrobić i co wy byscie zrobły w takiej glupiej sytuacji.Czuję sie zdradzona, oszukana.
majorka

Postprzez Cleo » Pt lip 10, 2009 3:50 pm

przede wszystkim każ mu usunąć te zdjęcia....

jego zachowanie świadczy o
- braku szacunku do Ciebie jako kobiety/partnerki
- szczeniactwie ( bo co tego co zrobił inaczej nazwać nie można)

więc zastanów się czy chcesz dzielić resztę życia z takim człowiekiem.

w ogóle wiesz dlaczego Ci to zrobił?
Darwin był idealistą i marzycielem. Jaka tam ewolucja. Zanim trafię na jednego myślącego, muszę stoczyć bitwę z dziewięcioma orangutanami.
Cleo
Obcasik
Obcasik

Postprzez majorka » Pt lip 10, 2009 4:23 pm

Cleo - kazałam usunąć, powiedział że usunie, tylko nie umie. Czeka na instrukcje od administratora portalu.

Tak to jest szczenięce zachowanie tylko on ma 31 lat..Doktorat w drodze, pracownik Uniwersytetu i jeszcze wielu innych powaznych firm.

Pytałam dlaczego mi to zrobił, dzisiaj powiedział że dla zabawy i dlatego że jest dumny ze mnie. Ja nie mam siły juz chyba nawet z nim o tym rozmawiać.

Przeprosił, kilka razy, ale co ztego jak za chwilę gada takie rzeczy jak np. przynajmniej był urzytek ze zdjęć.

Jestem w takim stanie, że nie wiem czy chcę być z nim. Nie wiem czy potrafie go po tym kochac nadal. O zaufaniu nie wspomnę..

prosze powiedzcie czy byście wybaczyły coś takiego.
majorka

Postprzez maju » Pt lip 10, 2009 9:05 pm

ale swinstwo :?
ja chyba bym juz nie miala zaufania do takiego faceta! co jak co , ale jezeli nie ma intymnosci w zwiaku to nie swiadczy o niczym dobrym :?
maju
Bucik
Bucik

Postprzez err » Pt lip 10, 2009 9:52 pm

jeśli chcesz mu dowalić to idź z tym do prokuratora.
Chcesz mu dowalić jeszcze bardziej - zażądaj odszkodowania za straty moralne. Tak z parę stówek.
Mógł umieścić te fotki tylko i wyłącznie po uzyskaniu Twojej zgody. innej opcji nie ma.
err
Bucik
Bucik

Postprzez mellodiv » Pt lip 10, 2009 10:51 pm

Słów mi w ogóle brakuje. Ok, jest dumny z Ciebie etc. Ale gdzie tu intymność, jakieś przywiązanie, chęć "posiadania" Cię tylko dla siebie? Każdy normalny facet nie cierpi, kiedy inni gapią się na jego kobietę. O nagości tu nie wspomnę! Duma dumą, można to okazywac na wiele innych sposobów, ale nie wstawiając nagie fotki do internetu!

Przede wszystkim poważnie z nim porozmawiaj, wyrzuć mu wszystkie swoje zarzuty i żale. Ja z taką osobą bym chyba zerwała...ale, to Twoje sumienie, Twój związek i Twoje uczucia. Musisz rozegrać to sama w sobie i przede wszystkim z nim. Zobaczyć, czy rzeczywiście mu przykro, czy nadal ma z tego ubaw i że uważa to za nic takiego. Bo jeśli dla niego jest to błahostka to dzięki bardzo ale dziwny ma system wartości.
mellodiv

Postprzez Cleo » So lip 11, 2009 5:25 am

dokładnie jak napisała melodiv - pogadaj z nim i zobacz jaki ma do tego stosunek.

już pisałaś, że raczej nic sobie z tego nie robi.
ale spróbuj jeszcze raz jeśli uważasz, że warto.
Darwin był idealistą i marzycielem. Jaka tam ewolucja. Zanim trafię na jednego myślącego, muszę stoczyć bitwę z dziewięcioma orangutanami.
Cleo
Obcasik
Obcasik

Postprzez ewelina88 » So lip 18, 2009 11:30 pm

Ja pier***e niby czowiek na poziomie a tu takie chamstwo :!: Ja bym już nie zawracała sobie nim głowy i żądała żeby jak najszybciej wykasował to zdjęcie a gdyby to nie przynosiło rezultatów zgłosiłabym sprawę do prokuratury :!:
ewelina88
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez zuza23 » Śr lip 22, 2009 11:23 am

facet nie ma do Ciebie żadnego szacunku , który męższczyzna który kocha swoją kobiete, mysli o przyszłosci z nią wstawia jej zdjęcia w takim portalu :shock:
zuza23
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez victoria019 » Pt lip 24, 2009 10:37 am

No zgadzam się w opiniami, nie szanuje cię żaden normalny facet nie wstawia zdjęć swojej ukochanej na portal erotyczny no sorry ;/
victoria019

Postprzez gaja » N lip 26, 2009 7:06 pm

zemsta jest słodka zrób to samo!!!a w dodatku postaraj sie by to było okropne zdjęcie a potem mu je pokaż hi hi hi :twisted:
gaja

Postprzez magda7 » N lip 26, 2009 11:15 pm

Ja tez bym w takiej sytuacji nie zaufała,bo to co zrobił to świnstwo.Na Twoim miejscu to ja bym go postraszyła sprawaw sadzie,ze wstawił zdjecia bez Twojej zgody,albo dajesz mu dzien czasu na usuniecie ich i niech wybiera.
magda7
Bucik
Bucik

Postprzez Venus » Wt lip 28, 2009 7:57 pm

Każecie straszyć sądem itp. Jakby to byl ktos kogo ona NIE KOCHA,a przecież daży go uczuciem. Zwyczajnie, porozmawiaj, jeżeli to dla niego naprawdę żadna sprawa i to ,że zrobił Ci wielką przykrość nie robi na nim wrażenia, po prostu odejdź.Trzymam kciuki :*

Czasami faceci robią rzeczy z zwyczajnej GŁUPOTY.
Venus
Obcasik
Obcasik

To nie jest łatwe

Postprzez dagidagi » Wt sie 25, 2009 2:39 pm

To nie jest latwe, zwłaszcza, jak darzy się uczuciem kogoś takiego. Bo nawet po najgorszym świństwie uczucie nie mija jak ręką odjął - niestety.
Jednak cokolwiek on teraz powie i zrobi, ja nie wierzę, żeby mu się w przyszłosci nie przydarzyło coś podobnego... Skoro tam głupio się tłumaczył to dla mnie nie byłoby już w tym związku ani intymności, ani zaufania.
Trzymaj się, Majorko... Dasz radę!
dagidagi

rutyna ...?

Postprzez tina007 » Śr sie 26, 2009 11:31 am

Napisałaś że ten człowiek pracuje na Uniwersytecie i we wielu poważnych firmach, doktorat w drodze... a może to jego "poważny" tryb życia doprowadził do tego że brakuje mu rozrywki...? Postąpisz jak będziesz chciała ale ja bym takiej osobie nie ufała. A wtedy gdy z tej rutyny znajdzie sobie inny sposób "zabawy"...? Jeżeli myślisz o poważnym związku to zastanów się czy na pewno to ON...?
tina007

Następna strona

Powrót do Uczucia