seks w trójkącie

Bo to co nas podnieca to też jest sex ! Seksualność kobiet a seksualność mężczyzn. O tym co my lubimy :-)

Moderatorzy: Kowal2, Figa

seks w trójkącie

Postprzez vega123 » Cz wrz 14, 2006 2:48 pm

Wczoraj wieczorkiem rozmawiałem z żoną o seksie, o marzeniach, zachciankach powiedziała że chciałaby spróbować z dwoma facetami - byłem z szokowany.

Wtedy ja powiedziałem że będę poszkodowany bo w takim razie ja chcę z dwoma dziewczynami. Powiedziała że nia ma sprawy.

nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, pewnie dzis będzie dalsza część rozmowy na ten temat.
co myślicie o takim czymś?
jaki jest wasze zdanie ?

jeszcze raz powtórze - inicjatywa wyszła od niej
vega123
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez AndQ » So wrz 16, 2006 8:40 pm

Hmmm ja nie rozumiem, nie umiem i chyba nie lubię........Wystarczylo ze tkwilem w trojkącie zona, ukochana. Teraz czuje w koncu jakis luz.
slyszalem ze kobiety intrygują trujkąty ale z 2 kobietą, ale zeby z 2 facetami? jaki macie staz?
Biegam pośród fal skonany
AndQ
Bucik
Bucik

Postprzez black_mamba » Pn wrz 18, 2006 9:13 am

Jak macie ochotę to co stoi na przeszkodzie?
Obrazek
A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of...
black_mamba
Obcasik
Obcasik

Postprzez Twister » Cz wrz 21, 2006 6:54 pm

No stary... uwazaj, pilnowalbym zony i sprowadzil ja na ziemie. Dobrze ze mowicie sobie o swoich fantazjach i rozmawiacie na te tematy. Bede egoista - na Twoim miejscu na trojkat 2 kobiet + Ja chetnie bym sie zgodzil natomiast na ten drugi raczej nie ;] Poobserwuj ja jezeli za duzo bedzie rozmawiala o 2 facetach i ona, myslala o tym ... porozmawiaj z nia o tym albo sprawdz czy aby nie leci sobie w kulki.

Pozdrawiam
Twister
Twister
Szpileczka
Szpileczka

Postprzez vega123 » Śr paź 04, 2006 1:43 pm

sorki że tak długo milczałem ale chorowałem

jesteśmy 6 lat po ślubie
a co do tego trójkąta to trochę się zminiło.
Po dalszych rozmowach padła inna propozycja bo swierdziłem że nie chciałbym leżeć (trójkąt) w łóżku z innym facetem.
więc ja zaproponowałem żebyśmy razem poszli na "boki" za obustronną zgodą, czyli ona będzie wiedziała kiedy ja, a ja będę wiedział kiedy ona i oczywiście każdemu z nas przysługuje jeden raz

co Wy na to ?
Zdrada za zgodą żony

ps. na dzień dzisiejszy nie mam z kim a takich za pieniądze nie biorę :)

pozdr.
vega123
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez Olguś » Śr paź 04, 2006 6:48 pm

To oczywiście Wasza sprawa. Ja osobiście nie jestem w stanie wyobrazić sobie takiej zdrady za zgodą partnera.
Nieuchwytny jak deszcz, przeciekasz mi przez palce...
Każdej nocy ten sen powraca nagle, każdy dzień zbliża mnie do Twego piedestału...
Olguś
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez black_mamba » Śr paź 04, 2006 10:11 pm

Wy sie jeszcze kochacie??? Ok to wasza sprawa, robicie co chcecia. Ja jestem tolerancyjna. Ale sama w zyciu bym sie na coś takiego nie zgodzila, to może zrójnowac wsze malżeństwo.
Obrazek
A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of...
black_mamba
Obcasik
Obcasik

Postprzez karolina* » N paź 29, 2006 3:17 pm

Dla mnie jest to chore,wyglada ze juz sie nie kochacie :(
karolina*

Postprzez Gibsia » Pn paź 30, 2006 7:00 pm

sadzę,że to nie jest dobry pomysł,żeby się zdradzać nawzajem,trochę to chore i dziwne i może to posuć cos miedzy wami.A kwestia trójkącików jak dla mnie jest nie do przyjęcia,jestem tradycjonalistką i nie chciałabym sie dzielić swoim partnerem z kimś i nie chciałabym,żeby on patrzył jak ktos inny robi mi dobrze :roll:
Gibsia
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez agatakopniewska » N lis 26, 2006 8:22 pm

hej mój chłopak nie ma nic przeciwko temu kiedyś w żartach sobie rozmawialiśmy na ten temat.

Gdy byliśmy w wakacje nad morzem poszliśmy na plażę nudystów, tam podczas meczu w siatkówkę poznałam sumpatycznego kolegę. Miał 18 lat, mój chłopak wiedział co się kręci...

Od tego dnia do końca wakacji spotykaliśmy się w trójkę na wydmach -po wakacjach kontakt się urwał.
Teraz z chłopakiem czekamy z niecierpliwością na wakacje...
agatakopniewska

Postprzez tygrysek » Pn lis 27, 2006 10:40 pm

niby co kto lubi, ale dla mnie to przesada!

mój facet z jakąś obcą laską? ja z jakimś obcym facetem? już nie wiem co gorsze... sex to nie maraton!
czasami myślę sobie... to mi się śni...
tygrysek
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez AndQ » Wt lis 28, 2006 12:51 am

W mojej głowie mnożą się różne fantazje.........kobiety, mężczyźni, orgie, ale nie wyobrażam sobie wprowadzenia tego w zycie...... Nigdy bym się nie podzielił kobietą kochaną moją jedyną z innym mężczyzną.......Bałbym się ze jej moze byc lepiej z przygodnym znajomym ;))) zartuję oczywiście. Po prostu jestem psem ogrodnika........!!!! NIE I JUZ!
Biegam pośród fal skonany
AndQ
Bucik
Bucik

Postprzez foka » Wt lis 28, 2006 9:50 pm

zgoda na skok w bok? :? chyba jest lepsza droga do urozmaicenia seksu niż szukanie kogoś , kto Wam je "odświeży" . Mówienie o trójkącie to jedno ale spróbujcie to sobie wyobrazić :) Ona dotykana, pieszczona, zaspokajana przez innego faceta, albo on..prężący się pod wpływem dotyku innej, rozpalony....
Trójkąt wydaje sie z pozoru bezpieczniejszy bo daje mozliwosc kontroli, mozesz zadecydowac kiedy ta obca osoba ma przestać pieścic Twoją żone/ Twojego męża, bo to np Ci się nie podoba. Gorzej z tym co bedzie się działo poza Tobą, gdzieś na boku...( tu wyobraxnia ma dopiero pole do popisu :) )
Nie umiem sobie tego wyobrazić, dla mnie trójkat jest mozliwy(oczywsice nie osobiscie )na dwa sposoby: np z kumpelą i z jakimś nieznajomym gościem ( a'la taki wyskok) , który jest nam obojetny lub z dwoma obcymi facetami . Jednak zadna ze stron nie powinna byc zaangazowana emocjonalnie.
Pozdro:)
foka

w trójkącie

Postprzez lioaru » So sty 27, 2007 1:19 am

foka napisał(a): Jednak zadna ze stron nie powinna byc zaangazowana emocjonalnie.
Pozdro:)

A co w przypadku, gdy az 3 strony sa zaangazowane emocjonalnie?
lioaru

Postprzez lola » So sty 27, 2007 11:55 am

Ludzie ja mam 17 lat ( zakladam, ze jestem tu jedną z najmlodszych) a jak widzę co piszecie to krew mnie zalewa;)
Odpowiedzcie sobie na pytanie CO TO JEST ZDRADA?
"sex z inna osoba niz partner" nie jest definicją zdrady! Dla róznych ludzi, rózne rzeczy oznaczają zdradę.
Jesli oni się na to godzą, to jak mozna n azwać to zdradą? Zdrada to jest cos, co zrobi dany czlowiek krzywdząc swoją połowkę!
Jeśli Wam to odpowiada to zróbcie to! Jest jedynie ryzyko, ze ten skok w bok moze doprowadzić do nieporządanych skutków. Np ktores z was moze to polubić i potem robić to częściej bez wiedzy partnera, zaangazowac sie emocjonalnie ( bo przeciez nie da się powstrzymac tego z wlasnej woli)... no wiadomo o co chodzi. Także tu macie to ryzyko.
I jeszcze jak mozna mówić "czy wy się jeszcze kochacie?" Ludzie! Oni nie robią tego na przekór sobie tylko za obupulną ( nie iwem czy nie walnęłam byka w tym wyrazie;) zgodą, tzn oboje tego chcą, oboje są zadowoleni więc TAK, mozna powiedzieć, ze się kochają!
lola
Szpileczka
Szpileczka

Następna strona

Powrót do Kobiety i seks