Rzuciłam palenie i co dalej?

Jak możemy pomóc sobie w odchudzaniu i diecie. Jak walczyć z tymi przypadłościami. Porady na ten temat.

Moderatorzy: Kowal2, Figa

Rzuciłam palenie i co dalej?

Postprzez KamJoaVic » Wt mar 27, 2007 7:24 pm

Najpierw chciałam się bardzo ładnie przywitać, jako nowa na forum :D

No i pytanko. Rzuciłam palenie 2 tyg. temu i dzięki tabexowi znoszę to nieźle jest tylko jeden problem wzdęcia :oops: no i troszkę przytyłam proszę więc wszystkich którzy rzucali palenie o opinie jak to znosił ich organizm i jak sobie z tym poradzić.

Dziękuję z góry za (p)odpowiedzi.
KamJoaVic

Postprzez nudle-invejder » Pt mar 30, 2007 12:03 pm

Więcej ruchu.

Organizm zacznie sie teraz odtruwać, czyli smoła zaczyna z ciałka wychodzić.

Więc wiecej ruchu, wiecej serotoninki - duzo radości i twórczej pracy to podstawa. Sauna na otwarcie porów, troszke bardziej uważać na żywnośc bo przemiana materii zacznie szaleć.

Zdrowy seks.

I trzymam za wszystkich kciuki :D
www.youtube.com/watch?v=3yhE5VlyIVE
Największy monitor na dzielni.
nudle-invejder
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez maljoanna » Pt mar 30, 2007 12:43 pm

Gratuluję!!!!!
Ja niestety z tym walczę,nie moga sobie dać rady ...
Pozdrawiam Cię serdecznie i życze powodzonka!!!!
maljoanna
Szpileczka
Szpileczka

Postprzez anka26 » Śr maja 09, 2007 7:28 pm

czesc
a ja nie pale juz od ponad miesiaca i w tym czasie schudlam 5 kg......... przez pierwsze 2 dni pilam tylko wode gdy poczulam glod....zeby skurczyc sobie zoladek... teraz nie jadam chleba... i codziennie cwicze brzuszki.....
zycze wytrwalosci wam i sobie.....
pozdrawiam ania
anka26

Postprzez tulipanek03 » N maja 13, 2007 4:05 pm

witam wszystkich.Ja rzucilam palenie prawie 4 miesiace temu dzieki biorezonansowi,swietna sprawa.Nie przewidzialam tego ze pojawia sie tego efekty ubooczne w postaci nerwicy i innych dolegliwosci,ktore jak palilam nie wystepowaly.Nastepnym problemem jest to ze szaleje przemiana materii i tyje,mimo ze nie jem wiecej.Jestem tym przerazona,bo po kolei musze wymieniac ciuszki.Mam nadzieje ze po jakims czasie to dojdzie do normy i waga nie bedzie rosla w takim tempie i nerwica sobie pojdzie,bo to komplikuje moje zycie prywatne i zawodowe.pozdrawiam wszystkich
tulipanek03

Postprzez ola57777 » Pt maja 18, 2007 2:07 pm

Gratulacje.Ja jak rzuciłam palenie to jedyne co czułam przez kolejne tygodnie to okropna zgage nic wiecej.Ale przy pomocy Ranigastu smak po jakims czasie powrócił.Wytrwałosci.
ola57777
Obcasik
Obcasik

Postprzez Carna » Pn cze 04, 2007 1:01 pm

gratuluje tej decyzji!!
to bardzo mądry krok: przecież papierosy szkodzą sercu; palenie jest najbardziej niebezpiecznym czynnikiem prowadzącym do miażdżycy zawłu serca czy udaru mózgu!
podobno jak sie rzuci palenie to serce staje sie o 72% zdrowsze!
polecam ci tez stronę http://www.pokochajswojeserce.pl/ tam znajdziesz pełno fajnych porad :)

pozdrawiam
Carna
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez xyz » Pn cze 04, 2007 1:46 pm

moj maz nie pali juz 15 miesiecy. przestal po ponad 15 latach.

przytyl bardzo bo 25 kg ale piwko, pizza robia swoje to tego malo ruchu, ciagle auto, dobra kuchnia zony (moja)

nie pomagal sobie zadnymi plastrami, pigulkami. rzucil bo chcial i nie pali mimo ze w pracy dzieli pokoj z palaczami nalogowymi (2 paki dziennie)
kocham cie moje kochanie , kocham cie i tak juz zostanie...
xyz
Super obcasik
Super obcasik

Powrót do Odchudzanie i dieta