biustonosz zapinany z przodu

My kobiety lubimy ciekawą i uwodzicielską bieliznę, ale nasi mężczyźni lubią ją jeszcze bardziej. To dobre miejsce aby się podzielić spostrzeżeniami, sugestiami i gustami.

Moderatorzy: Kowal2, Figa, jakubek

biustonosz zapinany z przodu

Postprzez bella » So lip 28, 2007 7:29 pm

Może znacie jakieś modele staników zapinane z przodu.Jest jeden problem- rozmiar 85E. Czy są takie na rynku? Z góry dziękuje za pomoc.Pozdrownienia.
bella

Postprzez dan024 » So lip 28, 2007 8:09 pm

no to mamy problem:):)ja mam rozmiar 85c i tez nie moge takiego znalesc ale trezba szukac i szukac
dan024
Szpileczka
Szpileczka

Postprzez Nela » So wrz 01, 2007 12:25 am

Oczywiscie, ze sa, tylko trzeba sie wybrac do odpowiedniego sklepu - TYLKO Z BIELIZNA.
To sa biustonosze, ktore kazda kobieta nosi po porodzie, bo karmi piersia i tak jest wygodniej. Wlasnie duze rozmiary mozna wszedzie dostac, bo wiadomo, ze ten biust jest ogromny. :D Rozmiary miseczek D i E, to normalne w ciazy i po porodzie, jesli mialo sie C....jak ja. :D

P.S Modele sa naprawde rozne i bardzo sexy....
Nela
Szpileczka
Szpileczka

Postprzez bejbi21 » Pt wrz 28, 2007 3:59 pm

Ja osobiście nie lubię zapinanych z przodu!! Nigdy juz sobie nie kupię, bo po prostu niewygodnie mi w nim jest :D
bejbi21
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez abi » Pt wrz 28, 2007 4:14 pm

Są biustonosze rozpinane z przodu w takich rozmiarach. Moja mama nie wiem jaki ma dokładnie rozmiar ale na pewno jeszcze większy niż 85E :) no i ma własnie taki model rozpinany z przodu. Tylko, że dostała go od siostry ze Stanów. Ale w Polsce z pewnością też są takie dostępne. Tylko musisz poszukac najlepiej w większych sklepach. Bo co tu dużo mówic taki rozmiar często spotykany nie jest :D :D
Bywa, że człowiek przytuliłby się chociaż do jeża...
abi
Super obcasik
Super obcasik

Re: biustonosz zapinany z przodu

Postprzez jagoda4 » Wt sty 25, 2011 5:58 pm

Biustonosze zapinane z przodu są wtedy fajne jak mają ukryte zapięcie.Specjalnie nie lubię zapinanych z przodu,ale jakiś czas temu wiedziałam fajny zapinany z przodu.Nie pamiętam firmy,ale pamiętam,że kosztował drogo.Chyba było to intymissimi..

http://antytarot.blogspot.com/
jagoda4
Obcasik
Obcasik

Postprzez kooonstancja » Śr sty 26, 2011 12:04 pm

Ojejku , to super, to może napisz po prostu która firma ma taką miseczkę S , myslę , że niektórym bardzo byś pomogła ;) A co do Tiumpha , masz rację teraz jest wiele lepszych firm i nie mówimy tu o jakiś badziewnych polskich tylko np. niemieckiech i hiszpańskich
kooonstancja

Postprzez kooonstancja » Cz sty 27, 2011 12:23 pm

Raczej nie powoływałabym się na firmy które nawet 30 lat nie istnieją na rynku, a tym bardziej nie porównywałabym z frmami które mają historię 125 lat ;)
kooonstancja

Postprzez kooonstancja » Cz sty 27, 2011 9:01 pm

Hmm, w taki razie miło było się tu spotkać - ja bawię Ciebie , Ty mnie ... ;)
kooonstancja

Postprzez Pogas_pl » Śr cze 13, 2012 9:17 pm

bella napisał(a):Może znacie jakieś modele staników zapinane z przodu.Jest jeden problem- rozmiar 85E. Czy są takie na rynku? Z góry dziękuje za pomoc.Pozdrownienia.

Oczywiście, że na rynku są dostępne biustonosze zapinane z przodu w różnych rozmiarach, 85 E jest to rozmiar nieco większy, ale z pewnością nie na tyle aby jakakolwiek modele nie były osiągalne. Zgadzam się z przedmówcami, że takich modeli bardziej szukałabym w sklepach internetowych, które zwykle mają szerszą ofertę.
Pogas_pl
Klapeczka
Klapeczka

Powrót do Bielizna