Hula hop?

Jak możemy pomóc sobie w odchudzaniu i diecie. Jak walczyć z tymi przypadłościami. Porady na ten temat.

Moderatorzy: Kowal2, Figa

Hula hop?

Postprzez Venus » N sie 19, 2007 11:38 am

Mam problem z wylewającym się brzuszkiem itp.
Chciałabym właśnie w talii zgubić parę centymetrów. Jestem człowiekiem strasznie leniwym więc dieta od razu od pada, tak samo jak robienie brzuszków.

Dużo spaceruję,ale wtedy gubię w nogach, rękach ,nigdy na brzuchu.
Poszukiwałam dobrego sposobu by zżucić parę kilogramów.
Robiąc ostatnio porządki w moje ręce wpadło hula hop z dzieciństwa (przez wiele lat byłam nie do przezwyciężenia w kręceniu się hula hopem) z ciekawości, zaczęłam się kręcić , ale po 1,5 h znudziło mi się konkretnie.

Post ten piszę dlatego,by zapytać czy któraś z was kiedyś próbowała zgubić fałdki na brzuszku za pomocą tego urządzenia ?
Czy warto ?
Czekam na opinie.
Venus
Obcasik
Obcasik

Postprzez basia23 » Pn sie 20, 2007 9:36 pm

nigdy nie próbowałam i raczej nie polecam...na dłuższą metę będzie to nudzące i męczące...
basia23
Bucik
Bucik

Postprzez Jovita » Pn sie 20, 2007 11:17 pm

za pomoca TYLKO hula hop bez odpowiednieho odzywiania -NIE MOWIE DIETY BO JESTEM PRZECIWNICZKA DIET- i robienia brzuszkow bedzie ci baaaaaardzo trudno zrzucic faldki , niestety to nie jest takie proste wiec trzeba sie brac do roboty a hula hop za ciebie tego nie zrobi.
Jovita
Szpileczka
Szpileczka

Postprzez Venus » Pt sie 24, 2007 7:20 am

czy to wszystko musi byc takie... hmm... meczace ....
Venus
Obcasik
Obcasik

Postprzez jolka_fanka_lolka » Wt sie 28, 2007 12:00 pm

wydaje mi sie ze hula hop to raczej dobry sposob na talie...
czy to wszystko musi byc takie... hmm... meczace ....

i czyja wiem czy to takie meczace? ja tam zawsze po aerobiku/basenie/rowerze itp dostaje niezla dawke energii...
I want somebody to walk up behind me
And kiss me on my neck
and breathe on my neck
jolka_fanka_lolka

Postprzez estera » Wt sie 28, 2007 2:29 pm

meczace to i moze troche jest, ale... jak sie caly dzien siedzi i ma sie malenko ruchu, to jak dla mnie cwiczenia to dodaja energii i witalnosci, az chce mi sie cos potem robic, hcoc oczywiscie jestem tez nieludzko zmeczona:D
estera
Bucik
Bucik

Hula hop?

Postprzez Kati » N wrz 02, 2007 2:19 pm

tak sie sklada,ze tez mam problem okraglym brzuszkiem i odstajacymi boczkami, zaczelam krecic hula-hop kilka razy dziennie po 15 minut i musze powiedziec zze juz widze efekty, do tego staram sie troszke mniej jesc, chodzic na basen i mam nadzieje,ze juz niedlugo osiagne wymarzony efekt;]
Kati
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez Meg77 » N wrz 02, 2007 5:52 pm

Venus napisał(a):czy to wszystko musi byc takie... hmm... meczace ....

męczące to to jest fakt, ale jak się zaweźmiesz w sobie to końcowy efekt wynagrodzi Ci ten trud ..... :)
kochać piękna sprawa, być kochanym raj...

GG 2371592
Meg77
Bucik
Bucik

Postprzez zuza_130 » So wrz 15, 2007 7:29 am

Meg77 napisał(a):
Venus napisał(a):czy to wszystko musi byc takie... hmm... meczace ....

męczące to to jest fakt, ale jak się zaweźmiesz w sobie to końcowy efekt wynagrodzi Ci ten trud ..... :)

mowiac szczerze tonie zawsze efekt wynagradza wlozony trud... a najciezej jest wtedy, gdy ten efekt ginie po tyg, bo sila woli wcale nie byl silna... :?
http://forum.szczuplej.pl/ <== Podyskutuj o tym, jak wyszczupleć. Wszystkie palące Cię problemy i trapiące kwestie.
zuza_130
Szpileczka
Szpileczka

Powrót do Odchudzanie i dieta