Popękany język ;( POMOCY!!!!!!!!!

Jak dbamy o własne zdrowie. Profilaktyka zdrowia. Porozmawiajmy o zdrowiu, naszych piersiach, antykoncepcji i leczeniu schorzeń.

Moderatorzy: Kowal2, Figa

Popękany język ;( POMOCY!!!!!!!!!

Postprzez cOOna » Pt maja 26, 2006 5:51 pm

Witam...Mam ...DUZY problem...mam popękany język i nie wiem co z nim zrobić ! :( Nie jest on popękany tak, żeby leciała z niego krew czy coś...wygląda normalnie oprócz tego, że ma poprzecinane kreski w pewnych jego miejscach...ah..i jeszcze czasami mam na tym języku białe, lub czerwone naloty.Co mam z tym zrobić ? pomóżcie proszę :roll: moze któras z was tak miala albo ma ? :( Nie wiedzialam gdzie umiescic ten temat wiec przepraszam jezeli go zasmiecilam...ah..i jeszcze te ząbki :( zna któras z was moze domowe sposoby <skuteczne> na ich wybielenie ? <bo przyznam, ze narazie nie stac mnie na wybielanie u dentysty czy na wybielanie w domu żelami itp :( > Proszę pomóżcie ..z góry wam dziękuję :* pozdrawiam :) :*
I hate the way you talk to me . . .
Only you . . .
:*
cOOna

Postprzez Albion » So maja 27, 2006 1:28 pm

wiem, ze białe naloty na języku tworzą się wtedy kiedy sie mało je... po prostu powierzchnia "jedząca" się nie ściera:p Co do wybielania zebów to powiem tylko tyle, że nie polecam pasków wybielających... Nie można ich dokładnie przyłożyć do powierchni zęba dlatego tworzą sie plamy...
Albion

Postprzez Figa » N maja 28, 2006 12:04 pm

Moze idz do apteki, Pani napewno Ci cos poradzi bo to straszny dyskomfort i pewnie ból
Figa
Site Admin
Site Admin

P

Postprzez Patrysia » Śr sie 09, 2006 10:44 pm

Mam dokladnie tak jak ty :( sama nie wiem co z tym zrobic ;/ mam takie pękniecia na jezyku a szczegolnie po bokach i bialy nalot i czerwone male krostki :( to jest okropne ;/ ja pojde do lekarza ;/ ja wybielam zęby cytryną :D i pomaga to :D co 2 dni :) napiszcie co z tym jezykiem ;/;/
I LoVe My LiFe...
Patrysia

Postprzez reni33 » Cz sie 10, 2006 7:05 am

Hm :? popękany język? mnie też się to czasem zdarza. Kiedyś od cukierków, innym razem od kwaśnych jablek. Ale pojęcia nie mam co z tym zrobić. Samo mi przechodziło.
Każdy człowiek nosi w sobie kontynent nieodkrytych możliwości.
Szczęśliwy ten, kto jest Kolumbem własnej duszy.
forum kulinarne - www.garkulinar.jun.pl
reni33
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez tylko_ja » Cz wrz 07, 2006 11:32 pm

też tak miałam... lekarka stwierdziła że jest to objawem braku witamin i ogólnego osłabienia organizmu...
tylko_ja

Postprzez Katie » Śr lip 23, 2008 6:17 pm

NIgdy mi się to nie zdarzyło, tzn pękanie. Co do przebarwień, to po prostu trzeba go szczotkować przy myciu zębów ;)
Katie
Obcasik
Obcasik

Powrót do Kobieta i zdrowie