wypadanie wlosow, czym je wzmocnic?

Jak dbamy o własne zdrowie. Profilaktyka zdrowia. Porozmawiajmy o zdrowiu, naszych piersiach, antykoncepcji i leczeniu schorzeń.

Moderatorzy: Kowal2, Figa

wypadanie wlosow, czym je wzmocnic?

Postprzez xman » Pn mar 24, 2008 10:53 pm

witam jestem facetem mam 22 lata,

od paru miesiecy zaobserwowalem ze powiekszyly mi sie lekko zakola... boje sie ze to bedzie dalej postepowalo. co byscie polecily zeby ten proces zahamować? szukam jakiejs odzywki wzmacnającej wlosy. kolezanka cos mi mowila o produkcie o nazwie WAX - wiecie cos na jego temat?

z gory dziekuje za odpowiedzi.

pozdrawiam
xman
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez abi » Pt mar 28, 2008 7:44 pm

Nie slyszalam o niczym takim. Kup sobie wyciag ze skrzypu polnego. Wlosy z pewnoscia sie wzmocnia. Mi kiedys bardzo wypadaly, a teraz nic a nic
Bywa, że człowiek przytuliłby się chociaż do jeża...
abi
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez gk11 » N maja 04, 2008 3:26 am

Proponuję kurację oczyszczającą preparatem - ALVEO - a po niej odżywiającą - ONYX. To takie ziołowe "bombki" dla naszego organizmu skutecznie osiągające swój cel.
W razie pytań zapraszam a udzielę wszelkich informacji z tym związanych.
gk11

Postprzez asiek » Pn maja 12, 2008 11:43 am

wax jest podobno bardzo dobry, ale ja polecam (wiem, że drogi) ale z vichy takie ampułki. moja koleżanka stosowała, bo jej po odchudzaniu drastycznym bardzo zaczęły wypadać włosy i teraz ma gęste dość i naprawdę ładne. tylko potrzeba regularności, bo to codziennie trzeba wcierać.

a tak w ogóle to lubię łysych facetów :P
W pogoni za idealną miłością możemy przegapić Tą najpiękniejszą ...
asiek
Szpileczka
Szpileczka

Postprzez krolewna » Śr cze 04, 2008 1:53 am

a mój brat miał takie kółeczko na głowie jak mnich i zaczął używać Vitapilu, takiego środka wzmacniającego i regenerującego włosy i całkiem nieźle mu to pomogło, jego włosy wyglądają coraz lepiej i już nie wypadają jak kiedyś :) z tego co pamiętam nawet niedrogo zapłacił za ten Vitapil
..life is like a chocolade box, you never know what you wanna get..:)...
krolewna
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez kiti1980 » Cz cze 05, 2008 11:40 am

Fryzjerka mi proponowała ampułki Vichy, podobno wcieranie 2 razy dziennie działają i są skuteczne. Trochę drogie tylko...
kiti1980

Subrina Recept na łysienie

Postprzez kryspek » Śr kwi 07, 2010 2:17 pm

Dla facetów jest super środek na chmielu, tak, na chmielu ;) Mówię o Subrinie Recept. To seria, kt. składa się z szamponu, ampułek do wcierania i lotionu stosowanego po umyciu, też wcieranego w łysiejące miejsca. Skuteczność naprawdę wysoka, rekomendowane przez mojego szefa :)
kryspek

Postprzez kozanka » Cz kwi 15, 2010 12:36 pm

krzem też jest dobry podobno,ale trudno go dostać, chyba właśnie występuje m.in w skrzypie polnym
kozanka

Postprzez szaloona » Cz kwi 15, 2010 3:13 pm

Wiesz jeśli to cię pocieszy to ja znam wielu mężczyzn w Twoim wieku, którzy mają podobny problem. tzn wielu znanych mi panów łysieje. A niektórzy są już całkiem łysi mimo tego, że mają dwadzieścia kilka lat.
Wiesz może w tej sytuacji dobrze byłoby się zaopatrzyć w jakieś dobre kosmetyki i szampony do włosów, które pomogą w Twoim problemie. Jeśli szukasz dobrych kosmetyków możesz zajrzeć na stronę sklepu kalamis.pl tam znajdziesz mnóstwo kosmetyków do włosów z najwyższej półki.
szaloona
Szpileczka
Szpileczka

Wypadanie włosów

Postprzez aqua_virgus » N kwi 18, 2010 8:25 am

Hmm może rzeczywiście zacznij od jakiegoś suplementu wzmacniającego włosy. Mogę polecić Ci Skrzypowitę. Sama biorę ją na wzmocnienie włosów i przy okazji paznokci. Sam preparat nie kosztuje dużo, więc nawet jeśli okaże się nieskuteczny to dużo nie stracisz. Płacę za niego ok. 16 zł w aptece Juventa w Łodzi w manufakturze, co jak na łódzkie warunki jest dobrą ceną. Równolegle ze skrzypowitą możesz stosować szampony i odżywki wzmacniające włosy. Mam nadzieję, że to wszystko razem pomoże chociaż trochę zwalczyć Twój problem...
aqua_virgus

Wypadanie włosów

Postprzez aqua_virgus » N kwi 18, 2010 8:26 am

Hmm może rzeczywiście zacznij od jakiegoś suplementu wzmacniającego włosy. Mogę polecić Ci Skrzypowitę. Sama biorę ją na wzmocnienie włosów i przy okazji paznokci. Sam preparat nie kosztuje dużo, więc nawet jeśli okaże się nieskuteczny to dużo nie stracisz. Płacę za niego ok. 16 zł w aptece Juventa w Łodzi w manufakturze, co jak na łódzkie warunki jest dobrą ceną. Równolegle ze skrzypowitą możesz stosować szampony i odżywki wzmacniające włosy. Mam nadzieję, że to wszystko razem pomoże chociaż trochę zwalczyć Twój problem...
aqua_virgus

Postprzez Anika80 » Pn kwi 19, 2010 12:21 pm

Nie jestem pewna czy ten kosmetyk działa tez na mężczyzn, ale ja bym spróbowała na twoim miejscu, mówię o oleju nigelle - niezła sprawa, wzmacnia cebulki włosów, a co najważniejsze jest całkowicie naturalny. Wydaje mi się, że w twojej sytuacji lepiej coś takiego zastosować niż powiększyć problem jakimiś nafaszerowanymi chemią kosmetykami. Można coś takiego dostać w Mydlarni u Franciszka, z tego co kojarzę, to maja tam jakaś linię kosmetyków dla mężczyzn.
Anika80
Bucik
Bucik

Postprzez czesiulka » Pn kwi 26, 2010 1:49 pm

zaczely mi wypadac wlosy na przesileniu zimnowo - wiosennym i wypadaja dalej i to dosy duzo, wspomne ze farbuje wlosy co 4 miesiace, ale uzuwam odzywek i nie wiem czemu nic nie działa, jakie macie sposoby/
Kobieta powinna wiedzieć, jak daleko może iść za daleko
czesiulka
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez martyna1 » Pn kwi 26, 2010 2:26 pm

brakuje w diecie pewnych mikroelementów - zadziałać mogą tabletki capivit lub tabletki drożdżowe wzbogacone witaminą a.

Swoją drogą na wiosnę włosy zazwyczaj trochę wypadają, ale proces szybko się zatrzymuje i strat nie trzeba nadrabiać.
martyna1
Szpileczka
Szpileczka

Wlosy

Postprzez Hamster » So maja 08, 2010 10:01 am

Ja smaruje codziennie glowe Acnosanem, ale do butelki dolewam 10-20 kropli olejek z drzewa herbacianego.
Hamster
Szpileczka
Szpileczka

Następna strona

Powrót do Kobieta i zdrowie