co zrobic zeby miec ladne szczuple nogi ?

Porozmawiajmy o tym jak zapobiegać cellulitowi, jakie kosmetyki stosujecie, jakie ćwiczenia wykonujecie. Co zrobić, żeby się uporać z tym problemem

Moderatorzy: Kowal2, Figa

co zrobic zeby miec ladne szczuple nogi ?

Postprzez ktoos » Cz lip 27, 2006 10:24 pm

uwazam ze mam za grube uda co mnie bardzo denerwuje .. co mam zrobic zeby pozbyc sie tkanki tluszczowej z nog ? moze macie jakies dobre cwiczonka ? albo nie wiem diety... czy jazda na rowerze pomaga? bo slyszalam ze od tego sie robia miesnie na nogach-a tego chcem uniknac..nie podoba mi sie jak dziewczyna ma umiesnione nogi,ja chcem miec je chude.. co robic ?????????
ktoos

Postprzez black_mamba » Pt lip 28, 2006 9:29 pm

Skakanka jest dobrym rozwiązaniem, jednak to wymaga troszkę poświęcenia. Bez diety też się nie obędzie.
Obrazek
A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of...
black_mamba
Obcasik
Obcasik

Postprzez olena-25 » Pn sie 14, 2006 12:11 pm

musisz dobrać do siebie odpowiednie ćwiczenia dokładnie na te patrie ciała z których chcesz schudnąć
olena-25
Bucik
Bucik

Postprzez asiek » So wrz 16, 2006 4:50 pm

ja sobie wyszczupliłam uda takimi ćwiczeniami:
pierwsze: leżąc na plecach z ugiętymi nogami podnosi się energicznie tyłek do góry i tak conajmniej 50 razy. trzeba pamietać, żeby kolana nie były skierowane na zewnątrz
drugie: kleczysz oparta łokciami o podłogę i podnosi się zgiętą w kolanie noge do góry. palce u stóp muszą być zadarte :D można tez tak jak psy sikają podnosić nogę, ale to bardziej na tyłek ćwiczenia
trzecie: lezysz na boku z wyciągnietymi nogami. jedną unosisz do góry i zginasz i prostujesz ja

nie wiem, czy z powodu tych ćwiczeń, ale i uda i tyłek mi się zrobiły fajniejsze :)
W pogoni za idealną miłością możemy przegapić Tą najpiękniejszą ...
asiek
Szpileczka
Szpileczka

Postprzez celebrity » Pt lis 24, 2006 1:35 pm

a bieganie?
nielubie swiat bozegonarodzenia bo trzeba kupowac prezenty i upominki oraz skladac zyczenia swiateczne :( Buuuuu :P
celebrity
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez tygrysek » Pt lis 24, 2006 11:22 pm

no od roweru robią się mięśnie na nogach, ale jeśli ktoś zasuwa tyle co zawodowy kolarz... ( znaczy się codziennie po pare godzin!)

sprawdziłam: co drugi dzień, najpierw pol dodziny, potem 45 minut, teraz godzinka (nadal co drugi dzionek) i po dwóch miechach zaczęłam nosić mini :wink:

tłuszczyk poszedł precz, a mięśnie co najwyżej wysmuklały i nabraly ładnego kształtu

polecam
czasami myślę sobie... to mi się śni...
tygrysek
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez katarzyna00 » So lis 25, 2006 12:26 pm

Mi bardzo pomogła zwykła dieta i codzienne rozciąganie. Wyrzeźbiłam sobie śliczne nóżki, ale nie mięśnie. A przy okazji teraz mogę zaszpanować szpagatem na różnych imprezach, albo na zajęciach z wfu bądź tańca (:
Trzeba iść przez życie z podniesioną głową!
...I wciagniętym brzuchem (:
katarzyna00
Bucik
Bucik

Postprzez cafe » Pn gru 18, 2006 10:30 pm

Ja znam te ćwiczenia na szczupłe łydki ale..... tak strasznie mi sie nie chce ich wykonywać w domu :( Cieżko mi sie zmobilizować do ćwiczeń, ale to już mój problem, z którym w koncu mam nadzieje sie uporac!!!
cafe

Postprzez tygrysek » Pn sty 08, 2007 11:45 pm

jennyharris, po przeczytaniu Twojego posta odruchowo zdjęłam nogę z nogi... :D
czasami myślę sobie... to mi się śni...
tygrysek
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez Kawers » Pt sty 26, 2007 10:48 pm

A oprocz celulity moga naczynka pękać... wiec uwazajcie :)
Kawers

Postprzez Anitka83 » Pt sty 26, 2007 10:51 pm

Ale ciężko jest się odzwyczaić od zakładania nogi na nogę. Ja nie mogę się tego oduczyć, ciągle się zapominam.
Anitka83

Postprzez xyz » Pt sty 26, 2007 11:59 pm

ja od kilku dni tak sie pilnuje z tym zakladaniem nogi na noge ze dzisiaj przez pomylke mezowi zwrocilam uwage zeby tak nie trzymal bo bedzie cellulit mial :oops:
xyz
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez xyz » So sty 27, 2007 12:00 am

ja od kilku dni tak sie pilnuje z tym zakladaniem nogi na noge ze dzisiaj przez pomylke mezowi zwrocilam uwage zeby tak nie trzymal bo bedzie cellulit mial :oops:
xyz
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez Malwina29 » Pn sty 29, 2007 6:13 pm

Jakoś trudno mi w to uwierzyć, bo chyba cellulit ma podłoże genetyczne. Zakładanie nogi na nogę może ewentualnie powodować jego wzrost, ale jak ktoś go nie ma w ogóle, to nie sądzę aby dostał go od tego! Ja mam cellulit a nie lubię siedzieć w ten sposób
Malwina29
Klapeczka
Klapeczka

mała reklama;-D

Postprzez alicja18 » Wt sty 30, 2007 6:53 pm

wydaje mi sie ze znalazłam bardzo dobre (mam nadzieje ze efektywne) cwiczenia na odchudzenia dolnych czesci ciała (brzuch, biodra, tyłek i nogi) sa one w "Super lini" sprobujcie;))
Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka:)
alicja18

Następna strona

Powrót do Cellulit