bielizna korygująca

Jak zachować młodość i atrakcyjność . Metody ulepszania i podtrzymywania urody.

Moderatorzy: Kowal2, Figa

bielizna korygująca

Postprzez jolka15 » So maja 16, 2009 6:26 pm

Czy macie jakieś doświadczenia z bielizną korygującą? Czy ona spełnia swoją rolę? Propozycji jest dużo, np. tu http://www.jagna.pl/bielizna-korygujaca-c-50.html - majtki, gorsety, a nawet body - tylko czy to na prawdę pomaga, np. po operacji - opisy zapewniają, że tak....
jolka15

Postprzez natka369 » Pn maja 18, 2009 9:18 pm

chciałam tylko zauważyć, że wszystkie panie prezentujące tą bieliznę są bardzo szczupłe... na kobietach o obfitszych kształtach taka bielizna będzie całkiem inaczej wyglądała
natka369

Postprzez KlaraK » Cz maja 21, 2009 7:38 am

Onione napisał(a):Dla mnie to- powiem szczerze- idiotyzm.
Zdejmie panna takie coś z siebie, a wypuszczone sadło bezwładnie wylewa sie na świat...
Cóz, niektórzy lubią siebie i innych oszukiwać.
Ja bym na miejscu takich kobiet po prostu jadła mniej i zainwestowała w ćwiczenia, ruch - po prostu w prace nad zlikwidowaniem nadwagi.

Zgadzam się, że lepiej zainwestować w siebie, poświęcić się i mieć efekt długofalowy, niż ciągle oszukiwać, że ładnie się wygląda, jak tak nie jest. Bezsensowny jest też dla mnie program "jak ładnie wyglądać nago". Zgodzę się, że ubrania potrafią tuszować krągłości, ale co z tego, jak i tak nie zmniejszą tuszy, to jest złudne. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że okrągłe kobiety naprawdę siebie akceptują, prędzej czy później myślą o zrzuceniu zbędnego sadełka, bo przeszkadza, bo kondycja nie taka, już nie mówiąc o chorobach. Tak więc, nie oszukujmy siebie! ;)
KlaraK
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez afrodytaspa.pl » Cz maja 21, 2009 3:16 pm

Bielizna korygujaca to raczej pomysł na bardzo doraźne działanie, dzięki któremu spróbujemy poprawic swój wygląd. Wydaje mi się, że nie należy do niej zbytnio przyzwyczajać ciała z kilku względów: przede wszystkim ściśnięte mięśnie nie pracują tak, jak zwykle i dość szybko się rozleniwiają, wiotczeją, poza tym zazwyczaj nie jest przewiewna i dość nieprzyjemna dla skóry. Lepszym pomysłem na pozbycie się mankamentów figury jest regularna gimnastyka ;)
afrodytaspa.pl
Klapeczka
Klapeczka

Postprzez galaksy » Cz cze 04, 2009 7:52 pm

To zalezy także od wieku, nie tylko od tuszy. Nawet szczupłe panie po 40 maja oponki i bielizna korygująca bardzo pomaga. Ale kiedy jest sie młodym, oczywiście lepiej schudnąc, byle nie w szybnkim tempie.
galaksy

Postprzez Wikin » Śr lip 08, 2009 3:17 pm

Ja używam pasa obciskającego tummy trimmer i u mnie sprawdza się w 100% Nie mam już wałeczków, które odznaczały mi się wcześniej na każdej bluzce. Nie musze aż tak wciągać brzucha, bo pas sam go trzyma. Wcześniej nosiłam spodenki wyszczuplające, ale nie sprawdziły się, bo uda mam dość szczupłe. Dla mnie najważniejsza jest talia.
Wikin

Postprzez Lady_Kala » Śr lip 08, 2009 6:39 pm

"Nawet szczupłe panie po 40 mają wałki i oponki"?! :shock: :lol:

Idiotyzm roku! Jak kobieta o siebie dba: zapewnia sobie odpowiednią porcję ruchu,nie je wszystkiego co się jej pod rękę nawinie to nawet i mając 60 lat nie musi mieć żadnych wałków czy opon. Do mnie na siłownię chodzi mnóstwo kobiet-raczej na zajęcia z fitnessu niż na siłownię samą w sobie ale spotykamy się w szatni. Są panie po 40 i nawet i starsze: wiele z nich ma bardzo ładne i zadbane ciała pomimo wieku i tego,że rodziły dzieci. Powiedziałabym nawet,że mają ciała o wiele ładniejsze niż nastolatki stołujące się w Macdonaldach czy KFC. I w wieku 40 lat można mieć płaski brzuch bez fałd i opon od Jelcza-tzreba tylko chcieć i włożyć w to odrobinę wysiłku.
Bielizna korygująca\modelująca?! Oszustwo! Tak jak pisała Onione: kiedys trzeba ją z soebie zrzucić a wtedy wszystkie fałdy i opny nieuchronnie wyskoczą z takich gumowych gaci! Nie lepiej byłoby zainwestować w karnet na fitness chociażby i jeść trochę racjonalniej?! Tak wiem-to jest trudne! Musi się chcieć itd... Łatwiej kupić gumowe wyszczuplające majtasy i oszukiwać siebie i innych :wink:
Nareszcie instruktorka kulturystki:)
HArder...Better...Faster...Stronger... No pain-no gain!
Lady_Kala
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez parvati » Śr lip 08, 2009 7:10 pm

bielizna korygujaca nie jest idiotyzmem. jest przydatnym wynalazkiem, ktory ma sluzyc czemus innemu niz stringi czy przebranie pokojowki.

sama nie potrzebuje bielizny korygujacej.

ale: moze sie okazac, ze bede jej potrzebowac, kiedy np nie zdaze wrocic do formy po ciazy (i wcale nie chodzi tu o zrzute potencjalnych kilogramow, ale po prostu o to, ze cialo musi dojsc do siebie szczegolnie, ze zamierzam rodzic po 30...), a bede chciala dobrze wygladac np na jakiejs wazniejszej imprezie, bez wahania wskocze w cos korygujacego, zeby linie mojego ciala byly tak samo ladne, jak teraz.

aaa no i nic mnie nie obchodzi, ze ktos w swojej pustej lub nie glowie uzna to za oszustwo...przed obcymi sie nie rozbieram. i tyle.
a jest nas juz prawie troje:)))))
parvati
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez Lady_Kala » Cz lip 09, 2009 8:52 am

Ciekawe czy swoim zwykłym zwyczajem pijesz tylko do mnie-kilka odpowiedzi wyżej Onione napisała mniej więcej to samo co ja!
A Ty już o pustych głowach itd... Jakiś kompleks pustej głowy?! :wink:
Lady_Kala
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez parvati » Cz lip 09, 2009 9:37 am

Lady_Kala napisał(a):Ciekawe czy swoim zwykłym zwyczajem pijesz tylko do mnie-kilka odpowiedzi wyżej Onione napisała mniej więcej to samo co ja!
A Ty już o pustych głowach itd... Jakiś kompleks pustej głowy?! :wink:

to bylo bezposrednie odwolanie do tego, co napisala onione.
ale...chyba ktos inny ma tu kompleks :lol:
parvati
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez Lady_Kala » Cz lip 09, 2009 9:55 am

Kompleks?! Raczej nie-jedyny,można by powiedzieć kompleks jaki mam to małe piersi-ale na to bielizna korygująca raczej nie pomoże-wręcz przeciwnie :D Tak poza tym wszystko ze mną ok i nie mam sobie nic do zarzucenia.

A tak swoją drogą ludzie rozumieja to,że po ciąży nikt nie ma od razu z powrotem figury modelki-udawanie ciągle chodzący,perfekcyjnie dopracownay ideał może być męczoce-wrzuć sobie czasem na luz. I tak chyba mało kto uwierzy,że masz super figurę zaraz po porodzie.
Lady_Kala
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez parvati » Cz lip 09, 2009 11:06 am

Lady_Kala napisał(a):Kompleks?! Raczej nie-jedyny,można by powiedzieć kompleks jaki mam to małe piersi-ale na to bielizna korygująca raczej nie pomoże-wręcz przeciwnie :D Tak poza tym wszystko ze mną ok i nie mam sobie nic do zarzucenia.

A tak swoją drogą ludzie rozumieja to,że po ciąży nikt nie ma od razu z powrotem figury modelki-udawanie ciągle chodzący,perfekcyjnie dopracownay ideał może być męczoce-wrzuć sobie czasem na luz. I tak chyba mało kto uwierzy,że masz super figurę zaraz po porodzie.

daruj sobie kretynskie porady,o ktore nikt cie nie prosi...
parvati
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez parvati » Cz lip 09, 2009 12:13 pm

Onione napisał(a):Ależ sie coniektóre ekscytują- a nawet kombinezon nurka niech sobie dzidzia na rozepchane czy tłuste ciało zakłada celem nadania opływowych kształtów. :lol: :lol:
Jest to tak samo idiotyczne- niezależnie od zasobów mózgowych pod deklem użytkowniczki.

coz...kiedy jeszcze bawilam sie w modeling, wiele razy widzialam, jak dziewczeta o talii osy musialy zakladac majtki korygujace.
wszystko jest dla ludzi.
raczej ty nadmiernie sie ekscytujesz..."oszustwo", "dzidzia"...

to jest przeciez raczej pejoratywne wyrazanie sie o czyms, co nie powinno cie obchodzic: bo w koncu, czy naprawde interesujesz sie do tego stopnoia cudzymi gaciami?

ty w razie czego wskoczysz w worek, ktory zakryje faldy, ja kupie sobie sensownaa bielizne, zeby w worek nie musiec wskakiwac

w czym widzisz problem?
kogo w wyzej opisanej hipotetycznej sytuacji oszukam? ciebie? nie. wiec co cie to obchodzi?
mozesz szczerze obnosic sie z ewentualnymi faldami. ja nie zamierzam.
parvati
Super obcasik
Super obcasik

Postprzez smkk » Cz lip 09, 2009 12:54 pm

baby to z wszystkiego zrobią problem. nawet z tego jakie kto nosi majtki :lol:
smkk

Postprzez parvati » Cz lip 09, 2009 5:37 pm

zauwaz jednak, ze ja pisze o sobie. nie o dzidziach wciskajacych sie w kombinezony nurkowe. nazwyczajniej w swiecie nie interesuje mnie bowiem kto w co sie sciska.

rownie dobrze oszustwem mozna nazwac push upy czy buty na obcasach.
w koncu sciaga dzidzie stnik, a tam pustka.
parvati
Super obcasik
Super obcasik

Następna strona

Powrót do Jak być atrakcyjną